Blog

Αποτελέσματα εξετάσεων 2018-2019: Λίστες επιτυχόντων από όλες τις ξένες γλώσσες

EXAM RESULTS, UNIVERSITY OF MICHIGAN, DECEMBER 2018

LOWER (ECCE)
1. ΛΑΝΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ


EXAM RESULTS, UNIVERSITY OF CAMBRIDGE, JUNE 2019

FCE
1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΒΑ
3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
4. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗ ΡΟΖΑ


EXAM RESULTS, UNIVERSITY OF MICHIGAN, ΜΑΥ 2019

LOWER (ECCE)
1. ΑΓΟΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2. ΒΑΡΥΠΑΤΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
3. ΒΟΥΓΕΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ
4. ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΡΑΦΑΗΛ – ΑΓΓΕΛΟΣ
5. ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
6. ΚΑΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
7. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8. ΚΑΤΣΙΜΑΓΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9. ΚΕΖΕΝΤΖΕΚΗ ΝΤΑΝΙΕΛΑ
10. ΚΙΟΣΕ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ
11. ΜΑΡΑΚΗ ΔΑΝΑΗ
12. ΟΓΛΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
13. ΠΑΧΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
14. ΡΑΣΣΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
15. ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΣ
16. ΣΙΑΜΕΤΗ ΦΕΡΕΝΙΚΗ
17. ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΑΝΝΑ
18. ΤΣΑΠΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
19. ΧΑΤΖΙΟΥ ΛΕΝΤΙΝΑ


ESB – B2, JUNE 2019

1. ΕΛΕΖΗ ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ
2. ΕΥΠΡΑΞΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3. ΚΑΠΑΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
4. ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
5. ΜΙΧΑΛΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
6. ΝΤΟΓΑΝΙ ΧΕΝΡΥ
7. ΣΕΡΜΑΔΙ ΝΤΑΪΑΝΑ
8. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΝΑΖΑΡΙ
9. ΤΣΑΚΟ ΑΝΤΖΕΛΑ
10. ΦΕΡΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11. ΧΑΣΑ ΛΑΟΥΡΑ

EXAM RESULTS, UNIVERSITY OF MICHIGAN, DECEMBER 2018

PROFICIENCY (ECPE)
1. ΜΠΑΟΣ ΣΠΥΡΟΣ


EXAM RESULTS, UNIVERSITY OF MICHIGAN, MAY 2019

PROFICIENCY (ECPE)
1. ΑΓΟΡΑ ΑΥΡΑ
2. ΒΑΡΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ
3. ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ
4. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5. ΕΔΕΣΣΑΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
6. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΛΗ
7.ΚΑΡΑΦΥΛΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
8. ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
9. ΜΠΑΛΟΠΗΤΟΥ ΜΕΛΙΝΑ
10. ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
11. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΙΛΗΜΩΝ
12. ΣΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ


LRN – B2, JUNE 2019

1. ΜΑΡΚΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
2. ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ


LRN – C2, JUNE 2019

1. ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
2. ΜΠΑΛΟΠΗΤΟΥ ΜΕΛΙΝΑ
3. ΡΕΝΤΖΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ
4. ΡΕΠΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ


EXAM RESULTS, UNIVERSITY OF CAMBRIDGE, JUNE 2019

PET
1. ΒΕΡΕΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΙΣΑΛΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3. ΚΑΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
4. ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
5. ΝΑΡΙΝΙΑΝ ΜΑΡΚΟΣ
6. ΠΑΓΚΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
7. ΠΑΡΑΣΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
8. ΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
9. ΤΡΟΧΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΕΤ
1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ
2. ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4. ΚΑΒΑΛΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
5. ΛΑΛΑΟΥΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
7. ΠΟΔΙΑΔΗ ΝΕΦΕΛΗ
8. ΣΙΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ, YOUNG LEARNERS, UNIVERSITY OF CAMBRIDGE, JUNE 2019

STARTERS
1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
2. ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3. ΒΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4. ΔΗΜΑ ΕΙΡΗΝΗ
5. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
6. ΗΛΙΑΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΕΥΡΥΔΙΚΗ
8. ΛΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
9. ΜΠΕΚΙΡΙ ΠΕΤΡΙΤ
10. ΝΤΑΓΙΑΝΑΪ ΝΤΑΪΑΝΑ
11. ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
12. ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
13. ΤΣΑΚΙΡΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ
14. ΧΑΛΚΙΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

MOVERS
1. ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ ΧΑΡΗΣ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3. ΛΕΛΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
4. ΛΟΡΑΝΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
5. ΜΠΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
7. ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
8. ΠΙΣΠΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
9. ΠΟΔΙΑΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
10. ΦΟΥΣΤΑΝΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

FLYERS
1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4. ΓΙΑΟΥΠΙ ΑΓΓΕΛΟΣ
5. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΙΚΗ
6. ΛΑΛΑΟΥΝΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ
7. ΜΠΕΚΙΡΙ ΜΑΝΟΣ
8. ΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9. ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
10. ΝΙΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
11. ΠΑΝΑΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
12. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
13. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ, ΜΑΙΟΣ 2019

FIT IN DEUTSCH (Α1)
1. ΛΙΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2. ΠΑΝΑΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5. ΦΑΡΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6. ΦΑΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
7. ΦΥΝΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ, ΙΟΥΝΙΟΣ 2019

ZERTIFIKAT DEUTSCH (B1)
1. ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
2. ΦΑΡΑΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΑΛΛΙΚΩΝ, ΜΑΪΟΣ 2019

DELF A1
1. ΚΟΡΔΑΚΗ ΑΝΝΑ
2. ΚΟΡΩΝΑΡΧΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
3. ΠΑΠΑΣΟΦΡΩΝΙΟΥ ΣΟΦΡΩΝΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΑΛΛΙΚΩΝ, ΜΑΪΟΣ 2019

DELF A2
1. ΚΑΤΣΙΜΑΓΚΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2. ΚΕΖΕΝΤΖΕΚΗ ΝΤΑΝΙΕΛΛΑ
3. ΜΠΟΥΖΑ-ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΘΗΝΑ
4. ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΑΛΛΙΚΩΝ, ΜΑΪΟΣ 2019

DELF B1
1. ΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ
2. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΙΣΠΑΝΙΚΩΝ, ΜΑΪΟΣ 2019

Dele Nivel A1 Escolar
1. ΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ


Συγχαρητήρια στους μαθητές και στους καθηγητές μας!!